Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - Säljer en jätte söt svart/vit jacka till våren. Köpt på h&m och den är slutsåld på hemsidan.
Kappa - Stilren svart kappa från H&M med rak passform och snygg guldig dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor med lock. Perfekt för dig som gillar en klassisk look med moderna detaljer. Det finns tecken på användning såsom ludd och två små fläckar som jag ej försökt att få bort. Annars är den hel
Kappa  - Säljer en snygg svartvit rutig kavajjacka från H&M i storlek XS. Jackan har en boxig passform, knappar framtill och är tillverkad i ett grovt vävt material.
Kappa - Säljer min svarta kappa från hm som knappt kommit till användning🤍
Kappa  - Jättesnygg kappa jag använde förra vintern, dock har jag en annan nu så den ligger bara i garderoben. Eftersom det är vinter nu så kan den säkert komma till användning hos någon annan. Storleken är XS men jag hade sagt att den passar S också 🩷
Kappa - Kappa säljes i fint skick!
Kappa - Lite längre svart  kappa, säljer då den inte används, storlek 34❤️
Fannyb

Kappa

Storlek: 34/xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin basic svart vår/höstkappa från H&M i strl 34 (passar mig som brukar ha xs/s)🙌🏻passar verkligen till allt! Jättefint skick

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grå dunjacka från Canada Goose - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar fuskpäls. Jackan har klassisk patch på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, modern look.