Bonde Clothing Co

Ralph Lauren Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

2999 SEK

Beskrivning

Mycket fint skick, inga defekter. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 5000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grå dunjacka från Canada Goose - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar fuskpäls. Jackan har klassisk patch på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, modern look.
Svart oversized bomberjacka i ull - Svart bomberjacka med oversized passform och raka axlar. Jackan har stora fickor framtill, knappar längs hela framsidan och är tillverkad i ett tjockt ullmaterial. Jackan är i nytt skick men köpt på vinted (inte mina bilder)