Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit jeansjacka - En vit jeansjacka från mango kids. Storlek 152. Säljer pga jag har växt ur den! Fint skick, men finns några små märken. Skriv om ni är intresserade så visar jag fler bilder på märkena. Köparen står för frakten💖
Vit jeansjacka - Vit jeansjacka från Mango i storlek M, men den är mer som en S.
Jeansjacka - Vit jeansjacka från Mango med tydliga sömmar. Croppad i modellen
Jeansjacka - En vit, jättefin och skön, jeansjacka från Mango. Knappt använd och i väldigt bra och fint skick. Finns ej att köpa längre. Storlek M, dock ganska kort på mig som är 169 cm. Skulle säga att den passar xs/s lika bra. Snygga detaljer och fina silverknappar. Nypris 399kr
Vit croppad jeansjacka - Säljer en snygg vit croppad jeansjacka i mycket bra skick. Den har en klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för vår och sommar, och funkar både till vardags och fest. Jackan har långa ärmar och två bröstfickor med knappdetaljer. Passar perfekt till ett par jeans eller en klänning!
Jeansjacka
Jeansjacka - 89

Jeansjacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Du står för frakten.

Majaanic
Majaanic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.
Trendig kofta ZARA - Trendig knitted cardigan från ZARA i nyskick!