Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunjacka från Massimo dutti - Använd 1 gång , finns en liten fläck som försvinner, annars är den felfri🤍
Massimo dutti jacka - Söker en Massimo dutti jacka i storlek XS❤️skriv om du har och skicka bild ! Kan betala bra
Jacka från Massimo dutti  - Jacka från Massimo Dutti
Guldig dunjacka från Massimo Dutti - Snygg brun dunjacka från Massimo Dutti med en cool oversized passform. Jackan har en hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen.
Grå dunjacka från Massimo Dutti - Säljer en snygg och varm grå dunjacka från Massimo Dutti. Jackan har en dragkedja framtill och stora fickor. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar.  Supermysig och stilren! Storlek S. Nypris 1899kr. Den är väl använd och har tecken på användning men inget jättetydligt vid första ögonkast men det syns mer om man kollar noga. Inga defekter vad jag har hittat (isåfall något pyttelitet jag missat) utan det är fläckar som säkert går bort i tvätt
Svart dunjacka från Massimo Dutti - Svart dunjacka från Massimo Dutti med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad och har en stilren look med diskreta detaljer. Fylld med 90% grå ankdun och 10% fjäder för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt. 5K2
Massimo Dutti dunjacka  - Jättefin jacka från Massimo Dutti som går att ha åt två olika håll. Nypris ca 1500
Massimo Dutti dunjacka
Massimo Dutti dunjacka - 89 Massimo Dutti dunjacka - 90 Massimo Dutti dunjacka - 91 Massimo Dutti dunjacka - 92

Massimo Dutti dunjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Grön

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättefina gröna Massimo Dutti dunjacka då jag tyvärr inte får någon användning för den längre. Den är verkligen supermysig och varm så passar perfekt till vintern. Luvan är avtagbar och skicket är verkligen superbra.

Klara Rosengren
Klara Rosengren
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
J.Lindberg field jacka  - Hej! Jag säljer nu denna HELT nya och fantastiskt fina jackan från J Lindberg. Klassisk fieldjackedesign med fyra fickor fram till och två praktiska innerfickor vid brösten. Passform M men skulle säga att denna är M/L Kvitto tillkommer och nypris ligger på 3299kr mitt pris är endast 1399kr. Hela 1900kr rabatt. Perfekt i julklapp nu till jul. Passa på och fynda denna otroliga jackan från J Lindberg. Köp till något mer i profilen och få 50% rabatt på billigaste plagget! Vid frågor kontakta oss!