Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mocka jacka med päls  - Typ aldrig använt, perfekt nu när vinter börjar gå över och man vill ha lite tunnare jacka
päls jacka - Säljer denna fina pälsjacka fråm gina tricot, slutsåld på hemsidan🫶🏼
Päls jacka - Pälsjacka från ginatricot.
Päls jacka  - Jätte snygg päls jacka för vår och höst🌸 bara använd en gång nypris 500
Päls jacka - Super fin ljusare fuskpäls jacka. Storlek L vilket gör att det blir en mer oversized look. Men den sitter as snyggt på även mig som vanligtvis är en 36/38 🩷Färgen syns mer tydligt på sista bilden!
Päls jacka  - Sparsamt använd , säljer även en i puderrosa
Valeria

Jacka i päls och mocka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Beige
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige och vit pälsjacka, väldigt fin! Den är stor och rymlig men ser inte klumpig ut när man har på sig den🎀 Den har några små defekter, t.ex. några lösa knappar, men det är inget som synd och lätt att sy. Fluffig och mjuk inuti!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Colmar Vinterjacka i Nyskick - En sprillans ny colmar vinterjacka! Självklart äkta som allt annat vi säljer💫 Nypris 3000-4000kr.
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Röd Zara Jacka - Köpt på vinted, säljer då den är förliten för mig. Lite löddrig men inget man tänker på!💕💕
J.Lindeberg Jacka - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek M, Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1599 kr
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Peak Performance Jacka - Säljer denna as snygga peak performance jackan, säljer då jag köpt en ny för i år💞 Den sitter jätte fint på och är super bekväm☺️
Grön overshirt från Zara - Snygg och eftertraktad jacka/overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Några små defekter på själva lappen inget som syns 💕
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.