Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler  - Säljer nu min moncler jacka som är ca 2 år gammal. Perfekt nu som vår/höst jacka. Självklart äkta, tänker att om de är fler frågor så e de bara att höra av sig:)
 Moncler  - Snygg blå dunväst från Moncler med dragkedja och två fickor framtill. Västen har en quiltad design och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kyligare dagar. Sedan så har den en fläk på sedan om men man ser inte de så bra. ena fickan dragkedja är sönder. Sedan så har jackan cr code och allat annat är bra. Priset kan diskuteras
Moncler jacka  - Moncler jacka. Fint skick, som ny. Extremt sparsamt använd. Bara att skriva vid frågor.😁
Moncler Väst  - Super fräsch moncler bäst använd några gånger bara storlek 2 vet inte vad det motsvarar men passar mig som bär S/M säljs för 2000 men priset går att diskutera.
 Moncler väst  - Snygg svart dunväst från Moncler med dragkedja och två fickor framtill. Västen har en quiltad design och ett Moncler-märke på bröstet, tag funkar även. Pris kan diskuteras vid snabb och smidig affär🤝🏻
Moncler Maya  - Moncler Maya, storlek 1, 8/10 skick, Kvitto finns. Ny pris 17 000 - 18 000 kr. Finns fler bilder på etikett osv.
Moncler acorus  - Säljer denna moncler jacka i nyskick endast använd 1 vinter. Hör av er vid frågor eller funderingar. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Moncler jacka - Använd två vintrar, 100% äkta inköpt på NK Stockholm, kvitto finns. Nypris 12 000kr. Kvitto visas separat! Pris kan diskuteras🤝 183 lång och väger 70kg.
Moncler carigan
Moncler carigan - 89

Moncler carigan

Storlek: M
Kategori: Jackor

12345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söker en Moncler cardigan storlek M. Hör av dig om du vill har en sån och vill sälja.

Lukassvensson
Lukassvensson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Trekvartsärmad poncho - Jättesnygg och populär svart poncho med trekvartsärm och hög krage. Perfekt för höst och vår, denna kappa har en stilren design som passar till många olika outfits. Den är samma modell som sista bilden💗
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Belt cape jacket - säljer denna jacka då jag glömt att skicka tillbaka den, den är kvar i orginalpåsen och har prislappar kvar 💓
Quiltad beige jacka från ZARA - Säljer en quiltad beige jacka från ZARA i storlek S. Jackan har ett vågigt mönster, två stora fickor framtill och dragkedja. Den har en loose passform och är långärmad, perfekt för dig som gillar chill och stilren vibe.
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.