Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fjällräven jacka  - Fjällräven nuuk parka. Äldre modell men hel och ren samt varm jacka. Storlek XXS men passar XS. Går nedanför rumpan precis, den var dyr som ny, en kvalitets jacka! Tyvärr är pälsen som var fejk borta sedan länge
Fjällräven jacka - jättefin äkta fjällräven jacka! jättevarm och skön på vintern. den är endast använd några få gånger så som helt ny! köpt för 4000kr
Fjällräven jacka - Jättefin och i bra skick! I xs men passar mer s/m❣️ Den gamla modellen som är betydligt varmare och tjockare än den nyare! Två jättefina lagningar som knappt syns alls!💕💕 Nypris 10000🙌
Fjällräven jacka - Intressekoll på min fjällräven jacka. Färgen heter Basalt typ. Små Defekter finns då jag haft jackan länge men annars fint skick. Storlek XXS men passar nog XS-M/L då den är väldigt stor i storleken.
Fjällräven jacka - Säljer min svarta fjällräven greenland jacka i storlek xxs! Jackan är i bra och fin skick dvs sparsam använd (  den är lite för liten för mig i storlek dvs )  Jag kan mötas upp eller skicka med frakt!
Fjällräven jacka - Säljer min gamla fjällräven jacka med ull i. Många fickor och går att spänna till längst ner i jackan (se bild 3). Stoelek xs men passar både S & M då den är stor i storlek.
Fjällräven jacka  - Byter min svarta mot mörkgrön i storlek S. Byter helst mot en knappt använd.
Mira Nilsson

Fjällrävenjacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Fjällräven
Färg: Svart

3800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart fjällrävenjacka i storlek XS. Köpte förra vinter men är fortfarande i superbra skick! Köparen står för frakt! (Jag skulle även kunna byta denna mot en svart Fjällrävenjacka i S eller en Colmarjacka i XS/S)

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Mörkgrön fjällräven jacka - Säljer min fjällräven jacka då den inte kommer till användning. Köpt förra vintern och har används ungefär 3 gånger så den är i ny sick.
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Peak Performance Jacka - Säljer denna as snygga peak performance jackan, säljer då jag köpt en ny för i år💞 Den sitter jätte fint på och är super bekväm☺️
Grön overshirt från Zara - Snygg och eftertraktad jacka/overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Några små defekter på själva lappen inget som syns 💕
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
fjällräven jacka - säljer den här fjällräven jackan då den inte passar mig❣️lånade bilder!