Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart moncler cardigan storlek M - Säljer en svart Moncler pufferjacka med stickade partier och vadderad huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade detaljer och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med exklusiv känsla.
Moncler Cardigan  - Säljer en svart cardigan  från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har stickade ärmar med en stor vit M-detalj på ena ärmen och Moncler-logga. Framsidan är quiltad och har fickor med knappstängning. Perfekt för dig som vill ha en snygg och sportig look. Väldigt sällsynt jacka dessvärre priset. Men priset kan såklart diskuteras. Bara att skicka om ni undrar något!
Cardigan Moncler  - Äkta snygg svart jacka från Moncler med deras ikoniska logga på ärmen. Jackan är i storlek M men skulle säga passar även som en L. Obs: äkta bevis på den kan skickas
Moncler cardigan - Säljer nu min feta moncler cardigan. Perfekt nu till hösten när det blir kyligt🍁🍂 skick 9/10 och den är i storlek M. Kan ingenting om jackor så kan inte garantera äkthet men skulle gissa på att den är äkta eftersom den är äkthetsveriferad av expert på vinted (märke från vinted följer med). Alla tags sitter på och det är NFC scan inuti jackan och på armen vid moncler märket. Pris kan diskuteras och kan ta byten.👍🏻😄
Moncler cardigan  - Moncler cardigan med Moncler-logga på ärmen och extra ficka med dragkedja på sidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Jackan kan användas året runt och i storlek M tveka inte på att höra av er
Moncler cardigan - Säljer en svart cardigan från Moncler med quiltad front och släta stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Moncler cardigan  - Säljer en äkta Moncler cardigan köpt för ett tag sedan, har inte haft någon användning för den sedan dess. Så inprincip oanvänd ba haft på mig 3-4 gånger.
Moncler cardigan stl M
Moncler cardigan stl M - 89 Moncler cardigan stl M - 90

Moncler cardigan stl M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min moncler cardigan i stl M. Den är i fint skick, använd ytterst lite.

Viktor
Viktor
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Ljusgrå teddyjacka från zara - Mysig ljusgrå teddyjacka med oversized passform och dragkedja framtill. Jackan säljs inte i Sverige, köpt utomlands!💓 pris går att diskutera
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ena ärmen och stilren design som funkar till allt.
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.
Beige quiltad bomberjacka Mango - Quiltad beige bomberjacka från Mango i strl M💞 passar till höst/vår