Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler väst med luva - Helt sjuk unik väst med luva, Storlek 2, givetvis autentisk. Endast 2399. Ställ frågor vid intresse. 8/10 skick, dragkedjan lite krasslig men märks ej.
Moncler väst - Skit snygg väst från moncler, 9/10 i skick bara att dragkedjan är lite trög att dra upp men annars inga problem alls, storlek 2/ M passar S jätte bra med, camoflage färg. Om ni har några frågor är det bara att DMa! Öppen för byten 🙌🏻
Grå moncler väst - Fin best i otroligt bra skick, säljes då jag inte använder den längre. 100 procent äkta
Moncler väst - En moncler väst som jag fick som en present för något år sedan har använt den några gånger men tagit väldigt bra hand om den, säljer den pga att jag ej är sugen på moncler västar längre.
Moncler väst - Hej jag säljer min moncler väst eftersom jag inte använder den mer är i jätte bra skick och är storlek S
Moncler väst - Säljer min gråa moncler väst som är en tjej vöst men jag har använt den som kille den är i stl 4 för tjejer vilket jag skulle säga motsvarar stl 1? För killar hör av er för andra frågor
Moncler Gerard Väst - Grå Moncler Gerard väst Size 3 fits M/L Cond 7/10, två små flaws (vid dragkedjan och under höger arm, se bilder), dragkedjan är även lite seg men utöver det är den i bra skick  Äkta såklart!  Bara att höra av sig för fler bilder eller vid frågor!
Moncler tricot väst - Cond: 8/10 Size: L(fits smaller) Retail: 9,999:- Vårt pris: 3899:-
 Moncler väst
 Moncler väst  - 89  Moncler väst  - 90  Moncler väst  - 91

Moncler väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

3300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg sällsynt moncler väst storlek M passar lite större s intresserad av byten mot en cardigan

Linus
Linus
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.