Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Hej! Jag säljer nu min jättefina Moncler cardigan. Cardiganen är i jättebra skick och har inga defekter eller liknande skicket 9,5/10. Den är äkta och köpt online. Jag säljer den pågrund av att den inte riktigt passar min personliga stil. Moncler dustbag lapprna osv ingår med jackan. Hör av dig vid minsta lilla fråga! 💕
Cardigan Moncler  - Äkta snygg svart jacka från Moncler med deras ikoniska logga på ärmen. Jackan är i storlek M men skulle säga passar även som en L. Obs: äkta bevis på den kan skickas
Moncler cardigan - Säljer nu min feta moncler cardigan. Perfekt nu till hösten när det blir kyligt🍁🍂 skick 9/10 och den är i storlek M. Kan ingenting om jackor så kan inte garantera äkthet men skulle gissa på att den är äkta eftersom den är äkthetsveriferad av expert på vinted (märke från vinted följer med). Alla tags sitter på och det är NFC scan inuti jackan och på armen vid moncler märket. Pris kan diskuteras och kan ta byten.👍🏻😄
Moncler cardigan  - Storlek M passar även S då den är liten i storlek. Jackan är ny köpt och knappt använd och säljer den då den är för liten på mig och inte passar mig bra. Finns även ett extremt  litet hål i vänster ficka men känns inte av o märks inte heller av på något sätt. Pris kan diskuteras vid smidig affär då jag vill bli av med jackan snabbt!
Moncler cardigan  - Säljer en snygg svart jacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har ett coolt randigt mönster i rött och vitt på huvan och ett Moncler-märke på ärmen. Perfekt för kyligare dagar! Köptes begagnat men passade inte mig så säljer om!
Moncler cardigan  - Moncler cardigan med Moncler-logga på ärmen och extra ficka med dragkedja på sidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Jackan kan användas året runt och i storlek M tveka inte på att höra av er
Moncler cardigan - Säljer min oanvända Moncler cardigan, storlek XL men mer som en M. Som sagt helt oanvänd & alla prislappar sitter kvar. Köpt på olséns i Malmö, Kvitto finns. Pris går att diskutera
Moncler Cardigan
Moncler Cardigan  - 0 Moncler Cardigan  - 1 Moncler Cardigan  - 2 Moncler Cardigan  - 3 Moncler Cardigan  - 4

Moncler Cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

6000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min svarta cardiganjacka från Moncler med quiltade partier framtill och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ärmen och rund halsringning. Sparsamt använd och väldigt bra skick, köpt på Luisaviaroma.

Maya
Maya
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Beige kappa - Fin kappa från Lindex, nästan aldrig använd! Färgen framgår bäst på första bilden🩷
 pälsjacka från Gina Tricot - Säljer nu min jacka från Gina tricot 14+ som är helt slutsåld!
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna. Figurnära passform och hög krage. Tillverkad i mjukt och stretchigt syntetmaterial, perfekt för aktiva dagar.
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr