Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan - Säljer denna riktigt feta och eftertraktade moncler cardigan färgen svart men har en liten kontrast med mörkblå. Den är i storlek s men passar mer xs. den är superbra skick. Köpt i Stockholm för 9699kr säljs för 3899 byten kan vara intressant bara att skriva vid frågor samt intresse.
Moncler Cardigan - En äkta moncler cardigan. Fint skick. Pris kan diskuteras. Säljer åt min kille
Moncler cardigan  - Hej säljer min moncler cardigan i storlek s passar xs köpt på Vestiaire förre året en liten skada på armen men inget som märks vid andvändning skriv om du har frågor mvh Lukas garanterar äkthet lätt och se
 Moncler Cardigan - Säljer en snygg svart Cardigan från Moncler. Jackan har en quiltad design med dragkedja och huva. Perfekt för höst,vår och vinter, håller dig varm och stilren. Den har långa ärmar och praktiska fickor med knappar. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Tveka inte på att ge prisförslag då priset ej är hugget i sten
Moncler Cardigan  - Hej! Säljer en svart Cardigan från Moncler med quiltad front och släta ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har den klassiska serietidningsmotivet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look året runt 😊❄️
Moncler cardigan  - Snygg Moncler cardigan bra pris
 Moncler cardigan  - Säljer en helt ny vit moncler cardigan
Moncler cardigan  - Grön Moncler cardigan. Storlek S men sitter som XS. Skick 9/10. Nypris ca 9000kr
Moncler Cardigan
Moncler Cardigan  - 89

Moncler Cardigan

Storlek: SMALL
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler Cardigan 9/10 då endast använd ett fåtal gånger då jag ägt den. Kontakt gärna ifall du har mer frågor? 2500kr eller högst bjudande! Mvh Alex

Alexander Eriksson
Alexander Eriksson
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.