Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moose Knuckles Pipestone Down Parka - Moose Knuckles vinterjacka säljes, använd 1 vinter. Köpt för 10 500kr i storlek S. Jackan är i väldigt gott skick och ser ut som ny. Kontakta mig vid frågor.
Moose Knuckles - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med vit päls på huvan. Jackan har lång ärm, dragkedja och knappar framtill, samt logga på ärmen. Köpt för 12 861kr på Miinto. Säljer den för 5500 då jag saknar kvitto och inte använder jackan nån mer. Den är i mycket bra skick och för bilder på jackan så skriv! 🤗🤗Inga defekter! Storlek S! Kommer tvättas på kemtvätt innan såld, köpt förra året så nästan som ny! Priset är disskuterbart.
 Moose Knuckles - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig vit fuskpäls på huvan och snygga metalldetaljer på ärmen. Jackan har flera dragkedjor, broderad insida och klassisk pufferstil. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm. och i ny sick
Moose knuckles Q3 jacket  - Hej, Nu säljer jag min nästan oanvända jacka som jag inte har någon användning av då den sitter för tight. Använd knappt 3 gånger har även förvarat den i något slags plastskydd som följde med när jag köpte den.
Moose Knuckles 3Q Jacket - Jackan är använd endast 1 vinter (nångra månader) och är i nyskick. Alla etiketter samt kvitto finns kvar och jackan kan hämtas upp i STHLM. Skicka iväg ett meddelande för fler bilder och info. Obs ingen frakt pga jackans värde och poststrul!
Moose Knuckles Jacka - Säljer denna feta moose Knuckles jacka då den tyvärr inte passar mig. Jackan är i storlek S men passar även storlek M. De finns inte synliga defekter och är i näst in till nyskick. Pris kan diskuteras vid snabbt och smidig affär. Hör gärna av dig om du har några frågor!
Moose knuckles - Säljer svart parkajacka med jättefin vit päls från Moose Knuckles. Använd 2 vintrar och har legat upphängd hemma sedan dess.
Moose Knuckles Dugald Down Jacket
Moose Knuckles Dugald Down Jacket - 89 Moose Knuckles Dugald Down Jacket - 90 Moose Knuckles Dugald Down Jacket - 91

Moose Knuckles Dugald Down Jacket

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

3300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena, säljer en moose jacka som är knappt använt. Köpte 2021 för 5800 men bara legat i garderoben. Tveka inte skriva om det är något som önskas.

Jenjin
Jenjin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
J.Lindeberg Jacka - Trendig J.Lindeberg Jacka | Perfekt höst/vinter jacka | Skick 8/10 inga skador | Storlek L och färgen svart/mörkbrun | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍