Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkbrun teddyjacka - Mysig mörkbrun teddyjacka med lång ärm och enkel knäppning framtill. Jackan har en rak, något boxig passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som ger en riktigt skön och trendig look. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg.
Mörkbrun kappa med bälte och hög krage - Cape jacket ginatricot  - Helt ny i XS/S 🩷 Snygg mörkbrun kappa med breda ärmar, hög krage och knappar framtill. Jackan har ett matchande bälte i midjan som ger en cool siluett. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Mörk brun kappa  - Säljer min fina kappa med luva från NewYorker, kmr inte till användning. Storlek 38 🤎skriv vid funderingar!
Mörkbrun teddyjacka med knappar - Säljer en mörkbrun teddyjacka med oversized passform och stora knappar framtill. Jag har storlek xs i denna men sitter som en S/M. Slutsåld på hemsidan.
Mörkbrun kappa med bälte - Säljer en stilren mörkbrun kappa med hög krage och ett snyggt guldknapp vid halsen. Kappan har ett bälte i midjan för extra passform och en elegant, svepande siluett. Perfekt för dig som vill ha en klassisk look med modern twist.
Mörkbrun kort kappa - Säljer denna fina kappa. Den är sparsamt använd och i fint skick. Perfekt nu till vintern! Den är i storlek S men sitter lite oversized. Kan gå ner i pris vid snabb affär! 🤎🤎🤎
Mörkbrun teddyjacka med krage - Säljer denna populära och trendiga teddyjackan från Gina tricot. Den är i storlek L men jag har vanligtvis storlek S i tröjor och den passar mig bra. Den är använd två gånger så den är i nyaskick. Den är slut på hemsidan.
Mörkbrun teddyjacka från Gina Tricot - Mysig mörkbrun teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Säljer för har köpt för liten storlek!!
Mörkbrun kappa
Mörkbrun kappa - 89 Mörkbrun kappa - 90 Mörkbrun kappa - 91

Mörkbrun kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd mörkbrun kappa från Gina tricot i storlek xs

Sabina Sjöblom
Sabina Sjöblom
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Svart Moncler kofta - Säljer en svart kofta från Moncler med quiltad, vadderad front och stickade ärmar. Tröjan har dragkedja framtill, fyra fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager på lager under höst och vinter. Snygg och sportig design som sticker ut.