Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nakd brun skinnjacka - använd 2 gånger och inga fel 🥰 väldigt praktisk att ha på en utekväll då är lite kallt
Brun skinnjacka från NA-KD - Snygg brun skinnjacka från NA-KD med dragkedja framtill och en stilren design. Jackan har en ståkrage och långa ärmar, perfekt för en cool look.
Brun skinnjacka - Brun skinnjacka från NA-KD, helt oanvänd!
BRUN SKINNJACKA - Brun skinnjacka med foder ( PU) från NA-KD influencer collection. Ny pris 1099kr. Endast använd 1 gång, super skön och varm funkar till höst/vinter.
Skinnjacka NA-KD  - Säljer denna jättefina jackan från NA-KD som tyvärr inte kommer till användning.
Brun skinnjacka  - Snygg brun skinnjacka med klassisk bikerstil. Jackan har långa ärmar, dragkedja framtill, detaljerade sömmar och ett justerbart bälte i midjan.
Brun skinnjacka  - Brun skinnjacka från nakd i bra skick, skriv vid intresse!☺️
Brun skinnkavaj från NAKD  - Säljer min bruna skin kavaj då den aldrig kommer till användning. Den är strl 36 och är oversize
Brun skinnjacka nakd
Brun skinnjacka nakd - 89 Brun skinnjacka nakd - 90 Brun skinnjacka nakd - 91

Brun skinnjacka nakd

Storlek: 32
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun skinnjacka köpt från nakd använd 1 gång

Vinoo
Vinoo
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Lululemon define jacka  - Säljer en fin lululemon define jacka som är helt ny och bara testats  hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven med stor huva, gula snören och klassisk logga på bröstet. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, puffig look. Helt ny helt, oanvänd, inga märken eller ngt. Kvitto och förpackning saknas
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!