Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinter jacka  - Från polo club. Nyskick. Sparsamt använd, varm och skön men har köpt en annan. Pris är diskuterbart
Vinter jacka - Säljer den här dunjackan från Calvin Klein💕jackan köptes för 2700 men jag säljer den för 1700. Blev bara använd en vinter
vinter jacka - napapijri Rainforest modellen med fickor, varm vinterjacka i nyckick endast testad, nypris säljes för 2.845kr
Vinter jacka  - Jätte fin vinterjacka för tjejer, i nytt skicka använd ett par gånger bara. Pris kan diskuteras 💓 Köptes för 3000
Vinter jacka - Säljer en superfin jacka som är till 12-13 år gamla tjejer men om man har S så kommer den nog passa. Den har blivit använd ett par gånger och är i bra skick. Dock finns det en liten repa. Eftersom jag har blivit äldre så passar den inte mig längre!
Vinter jacka - Säljer min fina vinterjacka som är köpt från garoff, drygt för 1 år sedan. Använd den ett par gånger och är i bra skick. Ganska användbart nu till vintern och är i storlek 38. Samt ganska mysig. Priset går att diskutera vid snabb affär.
Vinter jacka
Vinter jacka - 89 Vinter jacka - 90 Vinter jacka - 91

Vinter jacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Färg: Svart

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Puffer jacket i storlek 40. Köpt vintern 2021 och är använd varsamt. Jackan är i gott skick, nypris är 2 199 kr.

Elsa Bjartmar
Elsa Bjartmar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige quiltad bomberjacka Mango - Quiltad beige bomberjacka från Mango i strl M💞 passar till höst/vår
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ena ärmen och stilren design som funkar till allt.
Ljusgrå teddyjacka från zara - Mysig ljusgrå teddyjacka med oversized passform och dragkedja framtill. Jackan säljs inte i Sverige, köpt utomlands!💓 pris går att diskutera
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷