Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söker !! Storlek S/M - Funkar även med svart
Vit kavajjacka från Zara, storlek S - Snygg vit kavajjacka från Zara med rund hals och guldiga knappar framtill.
Vit teddyjacka från 157, storlek S - Mysig vit teddyjacka från 157 i storlek S. Jackan har hög krage, hel dragkedja framtill och är tillverkad i fluffigt teddy-material. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg. Enkel och stilren design som är lätt att matcha.
Pälsväst vit äkta  - En äkta pälsväst i vit färg från märket Hollies. Den är knappt använd och därför i gott skick. Knäpps med ”krok” knappar. Den är i storlek 36. Säljs för 1400.   Kan mötas upp i Stockholm men även skicka västen, dock står du för frakt.
pälsväst vit storlek S/M
pälsväst vit storlek S/M - 89 pälsväst vit storlek S/M - 90

pälsväst vit storlek S/M

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

💞❤️SUPERFIN pälsväst aldrig använd!!!!!!!❤️💞Storlek S/M och passar för både och. Säljer för 100kronor, kan gå ner vid snabb affär. köparen står för frakten.

tildeeskilsson
tildeeskilsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar