Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka Peak Performance - Svart pufferjacka från Peak Performance med glansig, quiltad framsida och mjuka ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor. Snygg logga på ärmen och modern, sportig look. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design.
Svart pufferjacka från Peak Performance - Snygg svart pufferjacka från Peak Performance med glansig yta och huva. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyliga dagar. Den är designad för att hålla dig varm och bekväm.
Svart Peak Performance pufferjacka - Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och hel dragkedja. Jackan har quiltade partier framtill och baktill, samt släta ärmar. Snygg minimalistisk design med logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kyliga dagar.
Svart Peak Performance pufferjacka - Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och hel dragkedja. Jackan har quiltad framsida och rygg, samt släta ärmar och sidor. Bröstficka med dragkedja och diskret logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kyliga dagar. Tagtr mycket väl hand om den i 1 år utan några skado eller defekter den är i bra skick
Svart pufferjacka Peak Performance - Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och snygg quiltad framsida. Jackan har dragkedja hela vägen och två sidofickor. Materialet är en mix av polyester och syntet, perfekt för kyliga dagar. Loggan sitter på bröstet och designen är stilren och sportig.
Svart pufferjacka från Peak Performance - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance. Jackan har en glansig finish med dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedjor. Perfekt inför våren då den inte är jätte tjock. Storlek M, Passar mig som är 185 men börjar bli lite kort. Använd 1 säsong, Pris går att diskutera. Om ni har några funderingar är det bara att höra av sig.
Svart Peak Performance pufferjacka S - Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och flera dragkedjeförsedda fickor. Jackan har en stilren look med glansigt yttermaterial och breda, quiltade sektioner. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig vibe. Jackan har ett pyttelitet hål på baksidan, inget man märker! Köpt för 3000kr.
Svart pufferjacka från Peak Performance - Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och är tillverkad i syntetmaterial, perfekt för kalla dagar. Stängs med dragkedja framtill och har en clean, oversized look.
Svart pufferjacka från Peak Performance
Svart pufferjacka från Peak Performance - 89 Svart pufferjacka från Peak Performance - 90 Svart pufferjacka från Peak Performance - 91 Svart pufferjacka från Peak Performance - 92

Svart pufferjacka från Peak Performance

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från Peak Performance i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för höst och vinter. Den är långärmad och quiltad, vilket gör den både varm och stilren. Perfekt för kyliga dagar! 🖤

Oliver Einarsson
Oliver Einarsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Cider jacka - Tänkte sälja denna jacka från cider med prislapp kvar! Jättefin men kommer inte till användning💗 lånad bild
J.Lindberg field jacka  - Hej! Jag säljer nu denna HELT nya och fantastiskt fina jackan från J Lindberg. Klassisk fieldjackedesign med fyra fickor fram till och två praktiska innerfickor vid brösten. Passform M men skulle säga att denna är M/L Kvitto tillkommer och nypris ligger på 3299kr mitt pris är endast 1399kr. Hela 1900kr rabatt. Perfekt i julklapp nu till jul. Passa på och fynda denna otroliga jackan från J Lindberg. Köp till något mer i profilen och få 50% rabatt på billigaste plagget! Vid frågor kontakta oss!