Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango Jacka - Superfin rosa jacka. Inga defekter och passar perfekt nu till hösten/våren💕 Skriv för fler bilder/frågor!
Jacka mango - jätte fin Ull jacka ifrån mango HELT ny och köpt i paris, nypris 1000
Mango jacka - En skinnjacka från mango i storleken xs, blivit skrynklig utav att hänga o inte användas men går att fixa!! Använd få tal gånger
Mango jacka  - Intressekoll på denna ursnygga jackan från mango som ej går att få tag i längre, i storlek XS/S. Pris kan diskuteras. 🩷
Mango jacka - Säljer en svart quiltad jacka från Mango med vågformat mönster. Jackan har tryckknappar framtill, rundad hals och lång ärm. Materialet är glansigt och känns lätt, perfekt för lager-på-lager under höst och vår.
Jacka från mango! - Skit snygg kappa från mango!! I toppskick!! Passar till allt men säljer pg har för mycket kläder!💕💕
MANGO päls jacka - Jätte sätt men det var aldrig min still så använde endast EN gång, orginal pris 899
Beige jacka från mango - Snygg beige/grå jacka med horisontella sömmar och hög krage. Jackan har två fickor med dragkedjor och en rak passform. Perfekt för kyliga dagar när du vill ha en stilren look.
Jacka från mango
Jacka från mango - 89

Jacka från mango

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stoelek s med prislappar kvar! Skriv så skickar jag bättre bilder :)

vixx
vixx
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Belted wool blend coat - Kappa från Gina Tricot. Köpt denna i Oktober för 1.100kr. Använd endast vid 1 tillfälle
Beige kappa - Fin kappa från Lindex, nästan aldrig använd! Färgen framgår bäst på första bilden🩷