Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vändbar quiltad jacka - Säljer den här jättefina 2 i en jackan!! 😜 xoxo
Quiltad jacka - Jättenajs quiltad tunn jacka! Är 160, normalt XS
Olivgrön quiltad jacka med teddyfoder - Jättesnygg jacka!
Quiltad jacka - Superfin quiltad jacka perfekt nu till hösten!🙌🏼
Quiltad jacka - Jättefin jacka som är i superbra skick!!💗
Barbour quiltad jacka st (XXL-16) XS-S - Barbour quilted jacka i olivgrön färg. (Sage green) militärgrön  St XXL CA 170-176 barn ,junior, men såklart till vuxen funkar också ca cs-s!Perfekt jacka till höst-vintern-vår.Fickor fram med lock som knäpps med knappar. Barbour på fickan. Nyskick.
Quiltad zara jacka - Säljer min gråa quiltade zara jacka då jag har en liknande och där av kommer denna inte till användning! 💞 Pris kan diskuteras!💞
Quiltad jacka
Quiltad jacka - 0

Quiltad jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Weekday
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg quiltad jacka nu till våren!! den är i en S men skulle själv säga att den är rätt stor i storleken så en M typ💘

Anna🩷
Anna🩷
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå kort rock med stora knappar - (lånade bilder, skriv för egna) säljer denna super söta kappan med trekvartsärmar och stora knappar. den går ut lite nertill, men sitter ”tight” där uppe
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
Trenchcoat från Berskha - Aldirg använt då den är lite liten på mig, super fin!
Oversized jeansjacka med teddykrage  - Säljer en oversized jeansjacka i blått med mjuk grå teddykrage och muddar. Jackan har stora fickor framtill och stängs med knappar. Perfekt för dig som gillar chill och streetstyle. Passar dig som vill ha en unik och cozy look. Pris kan diskuteras men köp för 1200
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10!🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Svart pufferjacka från Canada Goose - Svart pufferjacka från Canada Goose med huva och broderad logotyp på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som funkar till streetwear.