Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
begie jacka - Storlek (XS) Säljer för 290kr Är i super bra skick och finns inga fläckar eller nåt. Det står i jackan att de är storlek M men jag som vanligtvis bär storlek S är den lite liten och sitter som en XS💗
Begie Jacka från zara  - Bra skick, aldrig använd💓
Begie jacka - Säljer denna begiga jackan från Zara,typ aldrig använt, den är oxå för liten för mig💗(inga skador) pris kan snacks!
Skinnjacka i kavajmodell - Svart skinnjacka, lite smalare modell med äkta läder från Malung. Kavajmodell och perfekt till hösten. Något smalare i modellen vilket gör att den är mycket snygg som kavaj och lite mer dressad. Är 170cm för referens och är vanligtvis storlek S/36
Blå jeansjacka i klassisk modell - Säljer en klassisk blå jeansjacka från Denim i storlek 36. Jackan har snygga sömmar, knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill och tidlös look.
Jacka i bikermodell - Tjockare jacka i bikermodell.Jättefin jacka som jag använt väl, men ser forfarande väldigt fin ut. Den är köpt på primark i London, storlek 42 med sitter mer som en 38-40. Den är varm men blir inte alldeles för stor som dessa jackor annars lätt kan bli
Lila skinnjacka i croppad modell - Säljer en riktigt snygg lila skinnjacka i croppad modell. Jackan har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar. Materialet är en mix av blankt och matt skinn vilket ger en cool kontrast. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut.
Begiejacka i croppedmodell
Begiejacka i croppedmodell - 89

Begiejacka i croppedmodell

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: Dell

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Begiejacka i croppedmodell i storlek S/M

Nathalie Johansson
Nathalie Johansson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige quiltad bomberjacka Mango - Quiltad beige bomberjacka från Mango i strl M💞 passar till höst/vår
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ena ärmen och stilren design som funkar till allt.
Ljusgrå teddyjacka från zara - Mysig ljusgrå teddyjacka med oversized passform och dragkedja framtill. Jackan säljs inte i Sverige, köpt utomlands!💓 pris går att diskutera
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷