Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svart dunjacka Sail Racing S - Svart dunjacka från Sail Racing, modell Sail Antarctica Expedition. Jackan har huva, dragkedja framtill och patch på ärmen. Fylld med dun och har en clean, puffad look. Perfekt för kalla dagar och har snygga detaljer som logga och zip på ärmen.
Svart Sail Racing dunjacka S - Svart dunjacka från Sail Racing, modell M Cape Down JKT 2.0 Carbon. Jackan har huva, dragkedja framtill och Sail Racing-logga på bröstet. Puffad design med snygga paneler och praktisk bröstficka med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och stilren look.
Svart dunjacka från sail racing  - Säljer en svart dunjacka från sail racing  med huva och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm och diskret logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kyliga dagar.  Säljer den för lågt pris eftersom det är för liten
Svart dunjacka från Sail Racing - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyliga dagar. Den är långärmad och har en stilren design med logotypen på bröstet. Perfekt för både vardag och utomhusaktiviteter! Passar både S/M, pris går att diskuteras!
Svart dunjacka från Sail Racing - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing. Den är perfekt för kalla dagar med sin varma och vadderade design. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Den är i bra skick och redo för nya äventyr! Pris kan diskuteras skric för fler frågo
Svart dunjacka från Sail Racing - Snygg svart dunjacka från Sail Racing. Diskuteras mer info i DM!!
Svart dunjacka från Sail Racing - Svart dunjacka från Sail Racing med huva och dragkedja framtill. Jackan är fylld med certifierat dun (500 fill power) och har en stilren look med logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla dagar och har flera praktiska fickor. Om de viljas så kan man absolut pruta ner priset lite
Svart dunjacka från Sail Racing - Snygg svart dunjacka från Sail Racing med dragkedja och två bröstfickor. Orginal pris 5000kr. Perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design och långa ärmar. Jackan har en stilren look med logotyp på bröstet. Lite trasig men syns inte.