Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Superdry vinterjacka  - Knälång vinterjacka från superdry, priset är inte hugget i sten
Superdry Jacka  - Snygg svart pufferjacka från Superdry med huva och dragkedja. Jackan har ett stilrent märke på ärmen och är perfekt för kyligare dagar. Den quiltade designen ger både värme och stil. PRISET KAN DISKUTERAS!!!!!
Superdry jacka - Säljer denna jackan från superdry, knappt använd och köpt i vintras. Skickar såklart egna bilder om det vill
Superdry dunjacka  - Dunjacka från Superdry som är väldigt populär! Slutsåld och finns ej att köpa i Sverige längre. Jättesnygg och varm🥰
  Superdry jacka  - Säljer en mörkblå Superdry Everest parkas med päls på huvan som går att ta av, stora fickor och patch på ärmen. Jackan har både dragkedja och knappar framtill samt mysigt teddyfoder inuti. Perfekt för kalla dagar. Använd fåtal gånger, priset är inte hugget i sten🙌
Jacka från Superdry - En snygg, militärgrön jacka från Superdry. Perfekt till våren! Knappen på ena fickan har lossnat, men har sytt dit nya knappar så fickan fungerar utan problem och syns ingenting. Mer bilder kan fås vid begäran 💚☺️
Superdry jacka - Säljer en snygg vit pufferjacka från Superdry.
Superdry vinterjacka  - Säljer min Superdry vinterjacka då den inte kommer till användning längre. Köpte den förra vintern. Den är i nyskick. Nypris 1300💕
SUPERDRY
SUPERDRY - 89 SUPERDRY - 90 SUPERDRY - 91

SUPERDRY

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: Superdry

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min höst/vinterjacka, använd 1 vinter. Köpte 800kr Säljer 500kr. Väldigt skön o varm jacka. Storlek S.

Luwi
Luwi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.