Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Smiley jacka - Supermysig teddyjacka i lila och svart med ett smiley-mönster. Bara använd några få gånger
Grå pälsjacka med luva och smiley - Den här jackan är mycket varm och kan användas som en vinterjacka. Den har två sidor – ena sidan har fuskpäls som är mycket mjuk, och den andra sidan är vattentät. Du kan bära den på två olika sätt. Den väger 1,3 kg och är en mycket fin jacka.
Smiley jeansjacka  - En handmålad svart jeansjacka, ursprungligen från H&M. Lappen finns inte kvar men skulle gissa att den är storlek XS - S. Det är handmålade smileys, tre på varje ärm i färgen vit.
SMILEY JACKA - Denna SMILEY jackan är gosig och varm att ha på vintern och början nu på hösten. Jag köpte denna ungefär förra vintern. Har bara andvänt den 2-3 gånger.
Smiley jacka från H&M - Helt oanvänd svart och lila Smiley jacka från H&M strlek S
Smiley Jean Jacket - Skjortjacka med oranga detaljer i ”smileymotiv” och knytning i midjan. Ursprungligen från H&M som är omgjord av Scannable UF. Genom att skanna en QR-kod som finns fäst på plagget kan du läsa mer om materialet och dess miljöpåverkan!✨✨
Smiley x H&M teddyjacka med huva - Fluffig teddyjacka från Smiley x H&M i svart och ljusbeige med smiley-mönster över hela jackan. Jackan har huva, dragkedja framtill och är croppad i modellen. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och mjuka material.
Beige och vit overshirt Smiley x H&M - Overshirt i beige och vitt från Smiley x H&M med coolt rutigt mönster, smileys och blommor. Jackan har två bröstfickor, knappar med smiley-detaljer och är långärmad. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och streetstyle.
Smiley
Smiley - 89 Smiley - 90 Smiley - 91

Smiley

Storlek: XS
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjock mjuk jacka skön bra skick

Vilda Ed
Vilda Ed
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld