Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svart pufferjacka från MNG, M - Svart pufferjacka från MNG i storlek M. Jackan har en stor huva, raka långa ärmar och en kraftig dragkedja framtill. Den är quiltad med breda paneler och har en clean, oversized look som är perfekt för kalla dagar.
Svart pufferjacka från MNG - Säljer en svart pufferjacka från Mango i mycket bra skick. Jag tror inte den säljs längre men är köpt för ca 500kr. Pris går att diskutera. Passar perfekt för höst och vinter!❄️🥰
Svart lång pufferjacka från MNG XS - Lång svart pufferjacka från MNG med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad och har en clean look med raka linjer. Materialet är vattenavvisande och andas, perfekt för kalla dagar. Snygg och funktionell för vintern. Knappast använd köpt för 1199kr.
Svart pufferjacka från MNG, storlek M - Snygg svart pufferjacka från MNG i storlek M. Jackan har quiltad design, raka dragkedjor i guld på fickor och framtill. Materialet är glansigt och känns lätt, perfekt för kyliga dagar. Stilren och enkel att matcha med allt.
Svart dunväst från MNG - Säljer en svart dunväst från MNG i storlek S. Västen har quiltad design, hög krage och dragkedja framtill. Tillverkad i polyamid med polyesterfyllning, perfekt att slänga över en hoodie eller tröja när det är kyligt ute. 3V12
Svart pälsjacka från MNG - Säljer en svart fluffig pälsjacka från MNG i storlek S. Jackan har en oversized look med långärmade ärmar och är tillverkad i syntetiskt pälsmaterial. Perfekt för dig som vill ha en statement piece med mycket attityd.
Svart kappa från MNG Casual - Elegant svart kappa från MNG Casual i ullblandning. Den har en klassisk design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar.
Svart parkajacka med fuskpäls från MNG - Svart parkajacka från MNG med beige fuskpäls på huvan och mjukt teddyfoder på insidan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och snörning vid huvan. Perfekt för kalla dagar med sin varma och mysiga känsla.