Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Canada Goose jacka  - Hej säljer min canada Goose jacka som jag fick för ett tag sedan, det har använts 1 gång tidigare (nyskick)
Canada goose jacka  - Säljer min Canada Goose jacka som är helt ny. Säljer pågrund av storleken för den är lite för lång för mig. Jackan är i storlek XL, den är perfekt för dig som har L och XL. Varan följa med orginal förpackningen.
Jacka från canada goose - Storlek S men passar M också
Canada goose jacka - Sparsamt använd
Canada Goose Jacka  - Hej! Säljer nu denna ”Canada Goose Jacka” Befintligt skick. (Storlek XS/TP) Tillkommer endast endast Jacka vid köp. Endast Frakt!!
Canada goose jacka äkta  - Säljer en svart jacka  från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill samt två stora fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg streetstil. Lite smuts men kan tas bort med tvätt. Sliten men syns inte jätte mycket  men syns några märken sliten och en grej har jag lagt på slitna delen så ni vet syns i bilden och de är ett håll som jag har tagit med på bilden men de är tejp över Priset kan diskuteras via snabb affär. Så fråga frågor!
 Canada Goose jacka - Säljer en svart vinterjacka från Canada Goose med lång ärm och flera praktiska fickor. Jackan har en hög krage och en tydlig logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar. Hör av er vid minsta frågan!
Canada goose jacka
Canada goose jacka - 89 Canada goose jacka - 90 Canada goose jacka - 91 Canada goose jacka - 92 Canada goose jacka - 93

Canada goose jacka

Storlek: XS-S
Kategori: Jackor
Märke: Canada Goose
Färg: Svart
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej nu säljer jag min svarta canada goose som är i medelskick den är sönder vid båda handlederna och litet hål inuti jackan som jag har fixat med lite tejp. Priset är ej hugget i sten. Var inte rädd att ställa frågor,skriv om ni vill något. Den är ganska stor i storleken så den passar nog Small❄️

Alvin Wester
Alvin Wester
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå J.Lindeberg jacka. Storlek L. Jag bär egentligen storlek S så den är lite stor på mig på bilden. Inga deffekter alls. Priset är inte slaget i sten!
Grå pufferjacka från Canada Goose  - Säljer en grå pufferjacka från Canada Goose i storlek s. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill, samt två stora fickor. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande design. Märket syns tydligt på ärmen och insidan. pris kan diskuteras vid snabb affär
J.lindeberg Fodrad Field Jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M  passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Riktigt snygg och fodrad så passar som vinter/vårjacka! Skriv för mer information!🤝
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️