Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
EA7 jacka - Jätte fin tunn jacka. Bra skick. Använd fåtal gånger. Köpt för ca 1200kr❤️
Svart jacka från EA7 - Säljer Ea7 kofta inga skador, säljer den för att den passar inte bra längre. Skriv vid frågor eller funderingar.
EA7 jacka  - Säljer min Armani jacka då den inte kommer till användning mer. En lite sminkfläck på insidan av jacka men det lägger man inte märke till (skriv för bild) pris går att diskutera vid snabb affär. Står ingen storlek pp den men den passar mig och jag ha
EA7 jacka - Jätteskön Armani damjacka, ❗️ÄKTA❗️fint skick, knappt använd, stl M💗
Ea7 jack - Säljer min ea7 armani jacka jätte bra nu till våren, finns litet hål i den som knappt syns därav priset
Ea7 jacka    - Köpt från room 1002 (kommer ej ihåg va butiken heter) använd ett par gången, jätte skönt på  och passar bra in till hösten. Den är äkta! Köpte den för cirka 5000 kroner och säljer den billigare.💕skriv för intresse, pris kan diskuteras också 🥰
Svart EA7 jacka - Säljer en snygg svart EA7 jacka i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och är perfekt för höst och vår. Jackan är långärmad och har en stilren design som passar till det mesta. Perfekt för dig som vill hålla stilen när det blir lite kyligare ute.
Svart jacka från EA7 Emporio Armani - Säljer en svart pufferjacka från EA7 Emporio Armani med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lätt jacka till höst och vinter.
Svart EA7 jacka
Svart EA7 jacka - 89 Svart EA7 jacka - 90 Svart EA7 jacka - 91

Svart EA7 jacka

Storlek: XS-S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En EA7 jacka som är i bra skick och är använd ett få antal gånger. Är inte säker på storleken men tror att den passar xs och s eftersom den är för liten för mig. Kontakta om ni undrar något😊

Ronnie Bergquist
Ronnie Bergquist
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
grå zara jacka - En grå zara jacka i helt nytt skick!! nästan aldrig använd🩶
Beige Herno jacka - Säljer en beige pufferjacka från Herno. Storlek S, använd max 4 ggr och köpt från vestiaire! Skriv för fler bilder eller frågor
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart cardigan från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en snygg och modern look.
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Quiltad grön jacka från Zara - Säljer en quiltad jacka från Zara i en snygg olivgrön färg. Jackan har hög krage, två stora fickor framtill och dragkedja. Den är croppad med snörning vid midjan och ärmarna, perfekt för att ge en cool vibe till din outfit. Använd två gånger efter att ha köpt på Vinted och ser helt ny ut
Define jacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor framtill och vid fickorna. Jackan har figurnära passform, hög krage och långa ärmar. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för aktiva dagar. Lululemon-logga i guld på ryggen. Dustbag följer med, samt prislappen.