Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy jacka  - Säljer denna jättefina teddy fleece/jacka som är perfekt till hösten. Inga defekter men den är lite nopprig på insidan men inget jag tänkt på. Använt ca 5-6 gånger. Den är ish ljusbeige, storlek xs men passar även s kanske M
teddy jacka  - en teddy jacka från hollister som använts endast en gång. Väldigt mysig och skön att ha på! Säljer pga att den är för liten för mig❤️ köpt för 899, säljer för 500, pris kan diskuteras
Teddy jacka - Så mysig och fin teddyjacka!💓
Teddy jacka - Sååå mysig Teddy jacka som är perfekt till hösten/vintern! Säljer då den inte används💞strl Xs men passar även mig som har S!!
Teddy jacka - Säljer min Teddy jacka från lager 157 då den ej kommer till användning längre.
Teddy jacka - Skriv till mig privat om du har några frågor!
teddy vinter jacka - en stor och skön teddyjacka! välanvänd men i bra skick. har även en ficka på insidan. från herravdelningen, men tycker den kan passa vem som helst!
Teddy jacka  - Fin vårjacka från Saint Tropez. Det är en lite längre modell, ungefär som en kortare kappa🙌🏻 jackan är i stl xs men passar mig bra som vanligtvis har S/M!
Teddy jacka
Teddy jacka - 89 Teddy jacka - 90 Teddy jacka - 91 Teddy jacka - 92 Teddy jacka - 93

Teddy jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Bershka
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från bershka beige

Paula Alkass
Paula Alkass
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Oversized jeansjacka med teddykrage  - Säljer en oversized jeansjacka i blått med mjuk grå teddykrage och muddar. Jackan har stora fickor framtill och stängs med knappar. Perfekt för dig som gillar chill och streetstyle. Passar dig som vill ha en unik och cozy look. Pris kan diskuteras men köp för 1200
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren look.
Fjällräven  - Säljer min fjällräven jacka har bara andväns få tal gånger. Kom privat för fler bilder eller funderingar 💕💕
Svart dunjacka från Bomboogie - Snygg svart dunjacka från Bomboogie med bred krage och trekvartsärmar, bra kvalite och fint skick. Likar herno. Jackan har quiltad design, knappar framtill och äkta dunfyllning. Stl 4 som ungefär motsvarar M. 💕Skriv om du har frågor, kolla min profil för annat fint
Zara jacka grå  - Populära Zara jackan, som ny Inga defekter! Postar dagen efter!