Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Teddyjacka hm - Jätteskön jacka från hm i Teddy, bara använd några få gånger så i nyskick. Slutsåld på hemsidan!
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Teddyjacka hm - Teddyjacka från hm som är väldigt efterfrågad och helt slutsåld överallt. Jag har aldrig använt den men däremot finns lite defekter på insidan men inget som syns på utsidan eller när man har på sig den, utan det var så när den köptes från butiken.
Teddyjacka HM - Säljer en fin teddy ”jacka” från HM i supermysig Boulce-material🫶🏼 Den är sparsamt använd, därav i bra skick!☺️Står XS, men är oversize och passar både S/M
Hm teddyjacka/pilejacka - Säljer denna superfina teddyjackan💕
HM teddy jacka - Jättemysig pile jacka från HM perfekt tilll höst och vinter💞💞 Priset går att diskutera😇
Teddyjacka från hm
Teddyjacka från hm - 89

Teddyjacka från hm

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit teddyjacka från hm!

Klarab
Klarab
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
 Moncler cardigan - Svart cardigan från moncler i storlek S. Luvan är avtagbar och jackan är i prima skick! Den är köpt på Plick så har inget kvitto men den går att scanna😄
Moncler Maya  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett snyggt serietryck och nederkanten är justerbar. Perfekt för det kallare vädret som är på väg ⛄️❄️