Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
The North Face jacka  - Jag säljer en ÄKTA north face jacka som jag köpte i north face affären i Stockholm. Den är i extremt bra skick och är inte använd så mycket, inga problem med jackan, inga skador osv, jackan är helt svart och har ett north face märke på framsidan av jackan samt där bak. Man kan dock inte se north face märket på framsidan i bilden men om ni är intresserade så kan jag skicka fler bilder. Jätte fin jacka passar som S/M och passar väldigt bra samt jätte varm, köpt för runt 3000 för någon månad sen.
The North Face Svart jacka  - Säljer en svart triclimate jacka från The North Face med dragkedja och huva består av 2 delar som är separata en termo del plus en vindjacka , använt några gånger i nyskick! Jackan har långa ärmar och är perfekt för blåsiga & kalla dagar. Den är tillverkad i ett slitstarkt material och har en stilren design med logotyp på bröstet.
Svart jacka från The North Face - Säljer en svart jacka från The North Face.             Helt Ny! Jackan är en vindjacka men funkar riktigt bra till vintern också, Den är varm!!
The North Face jacka - Använd en vinter, väldigt skön och håller dig varm i de kallaste temperaturerna, vattentät, nypris går för 3.9. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Kan mötas upp i Uppsala och Stockholm.
 The North Face jacka - Säljer en svart jacka från The North Face i storlek M. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två sidofickor. Klassisk logga broderad på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
The north face jacka - En helt ny the north face jacka aldrig använd säljer pga att den inte passar mig.
The North face jacka - Säljer min North face jacka då den tyvärr blivit för liten för mig skicket ligger på 8/10
Svart jacka från The North Face
Svart jacka från The North Face - 89 Svart jacka från The North Face - 90

Svart jacka från The North Face

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

The north face jacka. Storlek S men passar även M. Skick 10/10.

Alex Yosefsson
Alex Yosefsson
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Croppad mörkgrön trenchcoat - Snygg croppad trenchcoat i mörkgrönt. Storlek xs och endast använd 1-2 gpnger därav näst intill nyskick.
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.