Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Trapstar windbreaker  - Trapstar windbreaker  Finns i fler färger✅ Kan mötas upp i Göteborg📍 Finns i fler storlekar✅ 1400kr
Trapstar windbreaker - Cool ljusblå vindjacka med ett stort tryck av örnar i flykt. Jackan har dragkedja framtill och två fickor med dragkedjor. Perfekt för blåsiga dagar och ger en unik stil med sitt djärva mönster.
Trapstar windbreaker - Den är i bra skick 9/10. Köpte den för ungefär 4 månader sen. Pris kan diskuteras om ni är snabba
Trapstar windbreaker - Trapstar windbreaker helt ny i storlek M
Trapstar windbreaker blå  - Säljer jackan den matchar inte med mina kläder sprillans ny använd nån gång bara pris kan diskuteras och byten funkar också
Trapstar windbreaker  - Dragkedjan funkar inte man måste fixa den
Trapstar windbreaker - Säljer trapstar windbreaker, använd fåtal gånger. Skick 10/10 som ny. Ny pris 2499, mitt pris 1500. Äkta såklart
Trapstar Windbreaker
Trapstar Windbreaker - 89

Trapstar Windbreaker

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Blå

2700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt Ny köpt ifrån en butik i England kvitto finns!

David
David
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.