Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Canda gose  - Hej jag säljer min Canda gose väst den är storlek S-M och är i bra skick Scan finns med.
Canda gosse jacka.  - Säljer den för den kommer inte till användning. Kom privat för mer specifika bilder. Om det är något du undrar är det bara att kontakta. Den  är i storlek S kan även pass en liten M. Inga skador på jackan och har användas fåtal gånger. Pris kan disk
Canda goose jacka - Säljer nu min canada goose jacka använd i nån vinter men nästa som ny kvitto finns tyvärr inte kvar men kan ta kort på äkthetsbevis i jackan (pris går att diskutera)
Canda gosse jacka  - Hej, säljer min nya canda gosse äkta jag beställde den sen trodde M skulle passa mig men jag har S den blev lite stor så tänkte jag skulle sälja den pga ni där ute letar efter en vinterjacka. Mvh ATB
Mörkgrå kavaj från Canda - Snygg mörkgrå kavaj från Canda med dekorativa sömmar i vitt. Kavajen har knappar framtill och fickor med vita detaljer. Perfekt för en stilren look.
Canda Goose - En nästan helt ny canda Goose jacka i storlek Xs/S/M Äkta päls Inte använt så mycket
Blåvit rutig overshirt från C&A - Säljer en blåvit rutig overshirt från C&A med klassisk krage, två stora bröstfickor med knappar och långa ärmar. Jackan har en loose passform och är gjord i mjuk bomull, perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt. Stängs med tryckknappar framtill.
Canda goes
Canda goes - 89

Canda goes

Storlek: M
Kategori: Jackor

440 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! säljer min Canda gose, använd denna vintern bara, bra skick och Kvalite! Storlek : M

Jasmin
Jasmin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝