Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Vinterjacka  - Jacka från stradivarius, knappt använd, köptes förra vintern, går att spänna midjan, köptes för 900kr
 Vinterjacka - Fint skick, använd fåtal gånger!🍁Finns sminkfläclar vid kragen och fläck vid armen (se bild) som förmodligen går bort i tvätten!🫧🧼
Vinterjacka - Säljer en mörkblå pufferjacka från Tommy Hilfiger i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för höst och vinter. Skriv för fler bilder! Går inte ner i pris.
Vinterjacka - Vinterjacka från Dbrand, säljer så jag inte använder den längre, har ett litet hål (fråga om bild på skadan) pricis kemtvättad💗
Vinterjacka - Hej. Säljer min fina vinterjacka med äkta päls på. Pälsen är tillagd på grund av att den som medföljde var extremt okvalitativ. Köpt från Jackan.com - märke Cecion strl 34.
Vinterjacka - Säljer denna otroligt snygga jackan! Perfekt till höst/vinter🥰
Vinterjacka  - Jättesnygg vinterjacka med spänne. Som ny. Passar xs/s
vinterjacka  - lång superfin helt ny vinterjacka från lager nypris 500!!! ny med prislapp på! tryck på köp nu❤️