Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa design by si  - Intressekontroll på denna fina eftertraktade kappan från design by si! Bra skick! Skriv om ni e intresserade <333
Design by si kappa  - Super fina kappa från design by si, super bra skick💗💗
Design by si kappa - Mörkblå design by si kappa. Storlek XS/S. 💙
Design by si kappa - Super snygg mörkblå kappa med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har långa ärmar med knappar vid ärmslut och en rak, loose passform. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och stilren look. Materialet är ull som håller dig varm under kyliga dagar.
design by si kappa - mörkblå kappa från design by si, kan givetvis fixa egna bilder💙 nypris 780
Design by Si Kappa - Intressekoll!! Säljer en svart/navy skepparkavaj med dubbelknäppning och stora slag. Jackan har en klassisk, lite boxig passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Tjockt material som håller värmen under kyliga dagar. Passar snyggt till både jeans och kostymbyxor.
Design by si kappa  - Mörkblå kappa ifrån design by si🙌🏼🩷bra skick
Design by si kappa
Design by si kappa - 89

Design by si kappa

Storlek: Xs/s
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Tänkte kolla om det finns intresse för den trendiga design by si kappan i färgen dark navy💞🙏 Finns bilder på mig och kappan om någon vill ha🙌🏻🙌🏻

NorahStjernberg
NorahStjernberg
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S