Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer en blå teddyjacka från Zara. med oversized passform och lång ärm. Jackan har en clean look med ribbad nederkant och en rejäl dragkedja framtill
Svart teddyjacka från Zara med dragkedjor - Svart teddyjacka från Zara med stor krage i teddy, sned dragkedja och silvriga detaljer. Jackan har två fickor med dragkedjor och bältesdetaljer nedtill. Perfekt för dig som vill ha en cool och mysig look.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med fluffig känsla och dragkedja framtill. Jackan har en lite croppad passform och långa ärmar, perfekt för att hålla värmen och ändå se cool ut. Enkel att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Svart teddyjacka med dragkedja - Jätte fin Teddy jacka! I väldigt bra skick, perfekt till våren💕
Svart teddyjacka med dragkedja❤️❤️ - Säljer min älskade o mysigaste Teddyjacka från Zara, använt lite men inte så mycket❤️❤️
Vit teddyjacka med dragkedja - Mysig vit teddyjacka med dragkedja och huva. Jackan har en avslappnad passform och långa ärmar. Storlek S från Zara, mer bilder finns vid önskan
Svart teddyjacka från Zara - Säljer en mörkblå teddyjacka från Zara i mjukt ullaktigt tyg och två stora fickor framtill. Jackan har en jättesnygg krage! Säljer den pågrund av att den aldrig kommit till andvändning för mig, så den är helt oanvänd!🙌❤️
Svart teddyjacka med dragkedja
Svart teddyjacka med dragkedja - 0 Svart teddyjacka med dragkedja - 1

Svart teddyjacka med dragkedja

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig svart teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har en oversized passform och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den fluffiga texturen ger en trendig look.

Elsa Johansson
Elsa Johansson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en snygg och modern look.
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Quiltad mönstrad jacka i pastell - Supersnygg jacka från Zara, gammal modell i storlek XL/L sitter som en oversized S
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️