Linnea

Vit volangblus från Neo Noir

Storlek: 34
Kategori: Toppar
Märke: Neo Noir
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Beskrivning

Supersöt vit blus från Neo Noir med volangdetaljer och v-ringning. Blusen är ärmlös och har fina broderade partier samt lätt rynkade partier upptill. Luftigt material som passar perfekt till sommaren och ger en romantisk vibe.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Offshoulder stickad topp💞 - Superfin ljusgrå/beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar. Mjuk och lite fluffig känsla, perfekt för dig som gillar en chill och trendig look. Använd bara några få gånger!❤️‍🔥
Zara topp - Satintopp från zara i storlek s, aldrig använd bara provad
Vit topp med cut out - såå cool och unik topp!!
Vit randig korsett med snörning💕 - Säljer en vit korsett med tunna svarta ränder och snygg snörning framtill. Toppen har breda axelband och är figurnära med en croppad passform. Sparsamt använd ❤️
 Blå intimissimi bh - Säljer en snygg blå korsett med beige spetsbroderi i blommigt mönster. Toppen har vadderade kupor och justerbara axelband för perfekt passform. Spetsen ger en lyxig känsla och gör den extra fin. Perfekt för dig som vill ha något unikt och elegant.
Zara topp - Säljer en färgglad Zara topp i storlek xs😇😇 öppen för pris förslag
Body från H&M populär och SLUTSÅLD! - Body från H&M som är !!slutsåld!!❤️‍🔥Kan posta snabbt!! Storlek 80B, som S😍😍ny med prislapp!!!!