Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart croppad topp från American Apparel - Säljer en svart croppad polotopp från American Apparel. Toppen är ärmlös med hög hals och har en tight passform. Mjukt och stretchigt material. Använd vid ett tillfälle.
Lila ribbad topp från New Apparel - Säljer en lila ribbad träningstopp från New Apparel i storlek S. Toppen har en v-ringad hals och är ärmlös med en lite tightare passform. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar enkel och bekväm topp till träning eller vardags.
Croptop American Apparel  - Mjuk och skön croptop ifrån American Apparel i storlek S. Material Bomull/Spandex som gör den stretchig och flexibel. Aldrig använd. Skriv i chatt vid intresse. Möts upp i Hägersten
American Apparel topp - Ljusblå topp med chokerband frå American Apparel. Passar xs/s & är i nyskick 💗💗❤️
Ljuslila bikini - Ljuslila bikini. Storlek 158/164. Korsade band där bak.
Snygg bikini - Helt ny bikini i ribbat tyg med fina detaljer. Köpte två olika storlekar när jag var i usa. Står L men det känns mer som en M. Långa band så det går att justera storleken
Bikini  - En jättefin lila bikini från shein i storlek M, men passar inte mig med C cupa. Aldrig använd då den är för liten för mig. 50kr + frakt.
Martina
Martina
American Apparel bikini
American Apparel bikini  - 89 American Apparel bikini  - 90 American Apparel bikini  - 91

American Apparel bikini

Storlek: M
Kategori: Toppar

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt lila bikiniöverdel! Använd två gånger. Frakt ingår inte. Har även underdelen

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd ribbad topp med volanger från Zara - Superfin vinröd topp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har snörning framtill som ger en snygg touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ribbad grön kortärmad topp - lånad bild! snygg topp från zara, kan skicka fler bilder❣️
Ljusrosa stickad topp från nelly - Superfin ljusrosa stickad topp från nelly i storlek XS. Modellen har korta ärmar, rund hals och en volangliknande söm nedtill som ger en söt och avslappnad vibe. Perfekt för dig som gillar mjuka material och pastellfärger.
Grå omlottblus med knyt från ZARA - Säljer en snygg grå omlottblus från ZARA med plisserat tyg och v-ringning. Blusen har långa ärmar, knyt framtill och ett flowigt fall som ger en chill vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Svart tight topp med rund hals - En svart, tight topp med korta ärmar och rund, djup ringning. Sitter figurnära och är enkel att matcha med olika outfits. Troligen i bomull eller polyester för en stretchig känsla. Perfekt basplagg för garderoben.
Mörkblå linnetopp med knappar - Så söt från brandy! Fint skick! <3
Svart spetslinnetopp från Intimissimi - Svart intermissions linne, använt fåtal gånger
Svart push-up bh Intimissimi - Superfin svart push-up bh från Intimissimi med blommig spets och breda axelband. Storlek 70b och är i mycket bra skick🖤