Kajsa-Palsson
Kajsa-Palsson
Enkelt linne
Enkelt linne  - 89 Enkelt linne  - 90

Enkelt linne

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Asos

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från Asos, använt en gång, stretchig och köparen står för frakt

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara satin topp - Fin topp från Zara som blivit använd ett fåtal gånger, är i gott skick☺️ Köpt för 329kr
Zara Korsett Topp - Gingnam Rosett Korsett Topp  🌸 Hög Kvalite & Tjockt Material  💐 Smickrande på kroppen 🪷 Dyr look 🌷 Väldigt speciellt plagg 🪻 XS men passar S också 🌺 Oanvänd & Som ny  Väldigt fint pinterest plagg, säljer endast för att jag bara använder långärmat!
Champagnefärgad omlott blus med knyt - Säljer en champagnefärgad halterneck blus i glansigt satinmaterial. Toppen har hög hals, är ärmlös och har ett brett knytband i midjan som ger en snygg siluett. Passar Även S❣️
Svart spetsbody hm - Supersnygg svart body med spetsdetaljer och meshpaneler. V-ringad framtill med tunna axelband och högt skurna ben. Spetsen har ett elegant mönster som ger en lyxig känsla.
Nattlinne  - Nattlinne, passar till XS/S, push up. Vid köp av flera varor får du rabatt💛
Topp - Suuuper snygg topp med dragkedja!!🩵🩵
Vinröd spetsblus med v-ringning - Säljer en vinröd blus i transparent spets med blommigt mönster. Blusen har långärmade, lätt utsvängda ärmar och en djup v-ringning. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar romantisk och edgy stil. Men har ett litet hål i sig längst ner på tröjan
Populär body med cut out - Assssnygg body från new yorker, amisu! Kommer inte till användning längre❣️