Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brandy Melville topp - Vit topp från Brandy Melville. Ny med prislapp kvar. Nypris 253 kronor.
Brandy Melville topp - Säljer denna ursnygga brandy linne💚perfekt nu till sommaren!!
Topp brandy Melville  - Brandy Melville topp helt ny storlek s
brandy melville topp - jätte söt brandy melville tröja som inte kommer till användning.
Brandy Melville Topp  - Super fin vit långärmad topp från brandy melville 🤍osäker på hur mycket jag köpte den för men det var över 250kr 🤍Storleken är one size men passar bra på mig med xs/s !!
Brandy Melville topp!  - Säljer en stilren mörkblå ribbad tröja med långa ärmar. Köpt för några år sedan i London! Bara att höra av sig vid frågor 💕
Topp brandy Melville - Supersöt mörkblå topp från Brandy Melville med puffiga korta ärmar och rynkad urringning. Sitter tajt och har en feminin siluett. Gjord i mjuk bomull med lite elastan för extra stretch. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
AlvaKS
AlvaKS
Brandy melville topp
Brandy melville topp - 89 Brandy melville topp - 90

Brandy melville topp

Storlek: One size
Kategori: Toppar

230 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt topp från brandy som aldrig e använd! One size men passar mig som har 36/38 S/M i vanliga fall! Banden går att justera💓

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Snörad randig korsett topp från Zara - Söt korsett med både knyte där fram och dragkedja bak! Har förkortat axelbanden ett snäpp på symaskin, men enkelt att sprätta upp om man vill❣️
Vitt spets linne från subdued  - Spets linne från subdued, aldrig använd i nyskick. Super fin med en kofta, på sommaren eller till fest💓 skriv för frågor!!
Beige knyt topp från Zara - Säljer beige knyt topp från Zara i st S.
Vintage y2k Grön paisley linne/klänning från Gina Tricot - Färgstark linne med paisleymönster i grönt, och lila från gammal Gina Tricot. Längre topp/klänning. Strl 38 men passar 36 också.
Svart vringad body med volang - Säljer en svart omlott body med djup v-ringning och volangdetaljer längs axel och framstycke. Materialet är mjukt och stretchigt, Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund hals. Toppen har en snygg knytdetalj i midjan som ger en unik look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig outfit.