Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Korsett  - En fin korsett som aldrig ha kommit till användning. Storlek S
Korsett - Snygg korsett från Bikbok. Tjockt och skönt material, stretchigt. Använd någon enstaka gång.
Korsett - Helt ny
Korsett från Zara - Jättesnygg korsett med spets från Zara.🥰
Korsett  - Kommit till användning 2 ggr sitter perfekttt🤩
Josefine

Korsett

Storlek: S
Kategori: Toppar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt korsett, står ingen storlek men passar strl S. Frakten ingår

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Ljusblå volangig blus med knyt - Supersöt ljusblå blus med volanger och v-ringning. Toppen har omlott-design framtill och knyt i nacken.
Blårandig blus med puffärmar - Säljer en blårandig blus med puffiga kortärmar. Toppen har knappar framtill och snörning i ryggen för extra snygg passform. Tillverkad i mjuk bomull. Söt krage och figurnära siluett.
Beige stickad topp med kort ärm - Så fin tröja, sparsamt använd💗
Beige offshoulder stickad topp - Säljer en beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar från Nelly i storlek S.
Vit satinlinnetopp med spets från M&S - Supersnygg vit linnetopp i satin från M&S med svarta spetsdetaljer längs urringningen och axelbanden. 💕passar som storlek s
Orange ribbad topp  - Säljer en orange ribbad topp med korta ärmar och snygg v-ringning. Toppen är figurnära och har en croppad känsla, perfekt till jeans eller kjol.
Svart topp - Svart fin y2k top .