Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Filippapousette
Cheap Monday tröja  - Rosa tröja från Cheap Monday   Med hög krage ( går även att vika ner )  Aldrig använd
Cheap Monday XS
Cheap Monday tröja
300 SEK
Linnéa Dahlström
Cheap Monday Bandeau - Två Cheap Monday bandeau toppar i storlek S.  Tillverkas inte längre och små i storleken, så skulle mer säga XS än S. Använda få gånger och säljs pga för små. 150 för båda.
Cheap Monday Small
Cheap Monday Bandeau
150 SEK
Tea Nordqvist
Cheap monday tröja - Cropped tröja
Cheap monday S
Cheap monday tröja
110 SEK
aline dahlberg
cheap monday sweather - en grå cheap monday tröja! storlek L som passar mig bra som vanligt har s-m på tröjor, jag är 165 lång:)
cheap monday L
cheap monday sweather
55 SEK
🩷
Cheap Monday tröja strl M - Bra skick och i mjukt matrial, tröjan är lite år det croppade hållet. Meddela om du vill ha mer bilder så fixar jag!❤️
M
Cheap Monday tröja strl M
80 SEK
alizia
Tröja från Cheap monday  - Spegeln som e smutsig ej tröjan!! Bra skick aldrig använd
S
Tröja från Cheap monday
95 SEK
emilie
Tröja, cheap monday  - Cheap Monday tröja i storlek S. Längden är ungefär till naveln (beroende på hur lång man är men poängen är att det är en lite kortare tröja) och har ungefär trekvartslånga ärmar. Säljer för 50kr (+frakt)
S
Tröja, cheap monday
50 SEK
Sofia Johansson
Cheap monday  - Ett linne från Cheap Monday! Tre knappar🤩 100% bomull
Cheap monday M
Cheap monday
100 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play