Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp från design by si - Söt beige topp från design by si, helt ny och köpt för några veckor sedan🩷jättesöt och perfekt nu till sommaren
Vit omlottopp från Design by Si - Supersöt vit omlottopp från Design by Si med lång ärm och snygg knytning framtill. Toppens material är mjukt och stretchigt, perfekt för en trendig och feminin look. Djup v-ringning och lätt utsvängda ärmslut ger en extra touch. Obs lite knottrig på vissa ställen
Topp från Design by Si - Maddy blouse från Design by Si i storlek xs/s.
Design by si topp - Säljer en vit långärmad topp med djup v-ringning och knyt framtill från Design by si. Toppen har en omlott-design och vida ärmar som ger en avslappnad känsla. Materialet är mjukt och lätt, perfekt för en trendig och stilren look.
Design by si topp - Säljer den trendiga Design by si toppen i så fin grön färg. Den är använd ett fåtal ggr🩷
Design by Si topp - Blå design by Si topp i storlek XS/S💞Toppen har knyt framtill som kan stylas på olika sätt och är tillverkad i mjukt bomullstyg.
Design by si topp - Säljer denna snygga toppen från design by si, dessa bilderna är lånade så skriv för fler bilder om ni vill ha det! Den är i mycket bra skick!
Harmony

Design by si långärmad topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg design by si långärmad topp, aldrig använd bara testad

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Beige stickad topp med kort ärm - Säljer en beige stickad topp med korta ärmar och rund hals. Toppen har en ribbad struktur på axlarna och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå stilren look.
Intimissimi bh - Intimissimi bh i beige, säljer då den är i fel storlek!
Cider topp - Så snygg topp , mjukt material💗💗
Vit prickig blus med v-ringning - Säljer en vit blus med svarta prickar och djup v-ringning. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och rynkade detaljer längs sidorna som ger en snygg siluett. Super fint med polka dots!!
Svart spetsbody - Snygg svart body, tunna axelband, Perfekt för fest. Helt ny!
Vit omlottopp med knyt från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara i storlek XS. Toppen har en v-ringad design, knyt i midjan och är ärmlös. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och chic stil.
Other stories topp - Snygg grå topp med omlott-design och stora volanger över axlarna. Toppen är off shoulder och har en fyndig detalj fram. Bara använd en gång och säljer för att jag inte passar i den. Nypris 690kr💕💕