Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prickig topp! - Superfin prick fest topp, endast använd en gång!😍
söt topp - slutsåld topp från Gina, helt ny, lapparna kvar. 280kr nypris 🤍
Vit topp - Vit topp från Anna Field, använd men inga defekter
Söt topp - En jättesöt och mjuk topp som är urringad i vit och röd randig
Topp S  - Fint begagnat skick
Fin topp - Jättefin oanvänd topp. Inga defekter. Lånad bild
Topp S - Fint begagnat skick
Söt topp - Säljer denna super snygga toppen som jag köpte på Gina för något år sedan, har bara använt den ett fåtal gånger då den är lite för liten för mig.
Eftertraktad topp
Eftertraktad topp - 0 Eftertraktad topp - 1 Eftertraktad topp - 2 Eftertraktad topp - 3

Eftertraktad topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Anna Field
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Populär supersöt topp ANNA FIELD (Zalando) tröjan är endast använd ca 1-2 gånger och är därför i väldigt bra skick! Säljer för bra pris!💕💕

Thea Wallin🙌🏼❤️‍🔥
Thea Wallin🙌🏼❤️‍🔥
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Brun halterneck topp med rosett zara - Helt ny aldrig använd skriv för mer bilder!!! Slutsåld och mycket populär!!!!
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Polka dot topp hm - Supersöt vit linnetopp med blå prickar och volangdetaljer på axelbanden.
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.
Svart spetsblus från Gina Tricot - Säljer en svart blus från Gina Tricot i storlek S. Blusen är helspets med blommigt mönster och har korta ärmar. Den är genomskinlig och har en rundad halsringning. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Rosa intimissi tröja  - Supersöt rosa blus/tröja från intimissi. Har bara används ett fåtal gånger.
Glittrig beige korsettopp Emmabelin XS-S - Supersöt glittrig korsettopp från Emmabelin i beige mesh med paljetter. Toppen har tunna axelband, volangkant upptill och knytband framtill. Transparent och croppad modell som ger en trendig och feminin vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut!