Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd volangtopp  - Så söt röd volangtopp perfekt på fest 💋Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld🌸💞
Röd volangtopp - Snygg röd topp med volanger. Aldrig använd och lappen är kvar. Köpt på missay! Kom privat vid fler frågor, kan gå ner i pris vid snabb affär!💓nypris 229kr, mitt pris 50
Röd volangtopp - Fin röd volangtopp, bra skick!!❤️
Röd volangtopp - Säljer en superfin röd topp med volanger. Toppen är i bra skick!❤️
Röd volangtopp  - Säljer en superfin röd topp med flera lager av volanger. Perfekt för festliga tillfällen! Den är ärmlös och har en halterneck-design som ger en elegant look. Toppenär i bra skick och passar perfekt för sommarens alla fester.
Röd volangtopp från H&M - Snygg röd topp från H&M  med volangdetaljer på axlarna. Modellen är ärmlös och har en rund halsringning. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå trendig look.
Linnéa🎸⚡️👩🏼‍🎤🖤💕
Linnéa🎸⚡️👩🏼‍🎤🖤💕
Röd rutig volangtopp
Röd rutig volangtopp - 89 Röd rutig volangtopp - 90

Röd rutig volangtopp

Storlek: S/M
Kategori: Toppar
Färg: Röd

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så söt volangtopp som tyvärr inte kommit till användning❤️

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart Intimissimi tröja med spets - Jättefin intimissimi tröja med spets i storlek S. köpt i butik för 500 kr. Skriv ifall ni har några funderingar osv🩷
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Svart spetsig bandeau från Intimissimi - Supersnygg svart bandeau-topp från Intimissimi med vit spets i blommigt mönster. Toppen har tunna axelband och en elegant, romantisk vibe. Perfekt att styla under en kavaj eller till höga jeans för en trendig look.
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Even&odd lace body - Säljer den populära even&odd lace bodysuiten i svart, den är aldrig använd och lappen sitter kvar! Storlek S!! Jag upplevde den som väldigt liten i storleken🥰
&otherstories kofta 💗💗 - Säljer en beige/vit omlottopp med knyt i sidan och djup v-ringning. Toppen har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig look.
Glittrig nyårstopp - INTRESSEKOLL❣️ skitsnygg och perfekt till nyår! Strl XS passar också S. Endast använd 1 gång! Säljer en glittrig oneshoulder topp i mörkgrå färg med en stor, luftig ärm på ena sidan och axelbandslös på andra. Materialet har en skimrande finish som ger en festlig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och trendig look.