Olivia Falk

Svart topp med volangärmar från Zara

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Svart topp från Zara med rund halsringning och volangdetaljer på axlarna. ärmlös och har en croppad passform.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Viral Zara topp  - Helt oanvänd jättefin satin topp som är slutsåld, köpte fel storlek💕
Ljusblå volangig blus med knyt - Supersöt ljusblå blus med volanger och v-ringning. Toppen har omlott-design framtill och knyt i nacken.
Blårandig blus med puffärmar - Säljer en blårandig blus med puffiga kortärmar. Toppen har knappar framtill och snörning i ryggen för extra snygg passform. Tillverkad i mjuk bomull. Söt krage och figurnära siluett.
Eftertraktad ribbad Zara topp - Säljer denna snygga Zara toppen som inte finns att köpa längre
Beige offshoulder stickad topp - Säljer en beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar från Nelly i storlek S.
Mörkblå spets-bh med blommig detalj - Snygg mörkblå bh från intimissimi med vacker blommig spets i vitt längs kupor och axelband. Ger en lyxig känsla och har en feminin design med fina spetskanter. Perfekt för dig som vill ha något extra under kläderna. Den är i storlek 75 C och har inga defekter alls💙 köptes nyligen!
Beige stickad topp med kort ärm - Så fin tröja, sparsamt använd💗