Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa volangig oneshoulder topp - Supersöt rosa oneshoulder topp från Cubus perfekt till sommaren aldrig använd ba testad men kommer inte till användning
Rosa oneshoulder topp med volanger - säljer denna tröja med volanger från Cubus!💕. super fin och ha på vardagarna eller en dag på stan!💕. Passar perfekt till både jeans och kjol!
Rosa omlott blus med oneshoulder - Supersöt rosa blus med volangkant och resår i midjan. Toppen har en ärm och en axel är bar för en trendig oneshoulder-look. 💘💘
Rosa volang topp med oneshoulder - Säljer en superfin rosa topp med volanger och oneshoulder-design. Toppen är ärmlös och har en luftig känsla, perfekt för varmare dagar. Materialet är lätt och ger ett snyggt fall. Passar dig som gillar romantisk och trendig stil.
Rosa volang topp med oneshoulder - Säljer denna fina  rosa topp med volanger och oneshoulder-design från zara. 🩷 använd få gånger, skriv för fler bilder!
rosa oneshoulder topp med volang - jätte fin topp från mango!🩷aldrig använd, lappen kvar
Rosa volang topp med oneshoulder - Säljer en superfin ljusrosa topp med volanger och oneshoulder-design. Toppen är ärmlös och har en luftig, flowy passform som känns riktigt somrig. Perfekt till jeans eller kjol för en söt och trendig look.
Rosa volangig omlott-top - Söt rosa one shoulder topp från Zara. Köpt här på plick men är i jättebra skick och knappt använd. Storlek M men skulle säga att den passar S💕
Isabella Wernbo

Rosa omlott volang topp oneshoulder

Storlek: 146/152
Kategori: Toppar
Märke: Cubus

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin ljusrosa topp från Cubus i storlek 146/152. Toppen har ett oneshoulder-snitt med tunna axelband och flera lager volanger. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för varma dagar eller fin med kofta. Kontakta för fler bilder💓

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Rosa body från intimissimi - Supersnygg rosa body med tunna axelband och v-ringning. Spetsdetaljer framtill och längs urringningen, mjuk och stretchig. Kommer inte till användning😊Passar både Xs och S
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.