Sell out
Sell out
Svart croppad topp med knappar
Svart croppad topp med knappar - 89 Svart croppad topp med knappar - 90

Svart croppad topp med knappar

Storlek: dam s/xs
Kategori: Toppar
Färg: Svart

50 SEK

Beskrivning

Säljer en svart croppad topp med knappar framtill. Toppen har långa ärmar och en tight passform, perfekt för en kväll ute eller en casual dag. Den är både stilren och bekväm!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Beige fitted topp från Gina Tricot - Säljer en fitted topp från Gina Tricot i färgen chateau gray. Toppen har korta ärmar, rund halsringning och en croppad passform. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Vinröd body - Superfin vinröd body helt i nyskick!
Så fin topp - Fin topp med korsettliknande stängning fram❤️