Alla kategorier > Toppar
Vit volangblus med v-ringning
Vit volangblus med v-ringning - 0 Vit volangblus med v-ringning - 1

Vit volangblus med v-ringning

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

120 SEK

Frakt från 33 SEK
Beskrivning

Supersöt vit blus med djup v-ringning och volangiga korta ärmar. Toppen har en smockad struktur och ett flowy fall nedtill som ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar en feminin och luftig stil.

Ellen Drugge
Ellen Drugge
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart halterneck topp i satin - Säljer denna jättefina fest topp med öppen rygg och med knytning i ryggen.
Vit peplum linnetopp från Zara - Supersöt vit linnetopp från Zara med tunna axelband och peplumvolang nedtill. Den är helt ny och det är inget fel på den och den är aldrig använd
Marinblå volangig oneshoulder topp - Lägger ut igen för fri frakt
Svart spetsig tubtopp body - Säljer en svart tubtopp body i spets med snygg bandeau-form. Slutsåld på nätet. Säljer då den tyvärr var för liten för mig. Kan skicka egna bilder om det önskas! Aldrig använd och därför är prislappen kvar.
Beige stickad tröja med knappar från Zara - PRIS KAN DISKUTERAS! Snygg beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Supersnygg AMISU topp! - Jätte snygg topp som jag köpte på New Yorker, men märket är AMISU. Perfekt fest topp eller till utgång! Den är bara använd en gång, därav nyskick utan skavanker. Den köptes för 370kr och säljs inte längre. Bara att höra av er vid frågor!🤗
Svart spetsbody från H&M, storlek S - Säljer en svart body från H&M i storlek S. Bodyn är helt i spets med blommigt mönster, HELT OANVÄND skulle ha på nyårsfest men blev inställd så har alldrig blivit använd bara blivit testad över kostymbyxor
Svart bandeau tubtopp med V-ringning - Super fin fest topp!! Storleken står inte men passar mig som vanligtvis är en xs-s