Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd spetsblus med v-ringning - Säljer en vinröd blus i transparent spets med blommigt mönster. Blusen har långärmade, lätt utsvängda ärmar och en djup v-ringning. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar romantisk och edgy stil. Men har ett litet hål i sig längst ner på tröjan
Vinröd spetsblus med v-ringning - Säljer en vinröd, transparent spetsblus med lång ärm och snygg v-ringning. Blusen har omlott-detalj framtill och är figurnära i passformen. Perfekt för dig som gillar romantisk och edgy stil.
Vinröd spetsblus med v-ringning - Säljer en vinröd blus i spets med v-ringad hals och utsvängda ärmar. Blusen är genombruten med blommigt spetsmönster och har en figurnära passform. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig topp med fina detaljer. Kan användas till fest, jobba, skola och allmänt vardag. ❣️
Vinröd spetsblus med v-ringning - Säljer en vinröd blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringad hals och långa ärmar. Blusen är croppad och har fina spetsdetaljer längs halsringningen.
Vinröd spetströja med v-ringning - Vinröd spetströja från Gina, endast använd 1 gång.
Vinröd spetsblus med v-ringning från Nelly - Säljer en vinröd blus i spets med v-ringad hals och korta ärmar. Blusen är figurnära och har ett romantiskt uttryck med transparent spetsmaterial. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med detaljer och färg. Ny pris 249kr.
Vinröd spetsblus omlott V-ringad - Super fin vinröd fest topp!😍😍strolek S
Svart spetsblus med v-ringning - Säljer en svart oanvänd,  spetsblus med v-ringning och långa ärmar. Blusen har croppad passform, knappar framtill och utsvängda ärmslut. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look med mycket detaljer.
Vinröd spetsblus med v-ringning
Vinröd spetsblus med v-ringning - 0 Vinröd spetsblus med v-ringning - 1

Vinröd spetsblus med v-ringning

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinröd långärmad blus i transparent spets från Gina Tricot. Toppen har en djup v-ringning med vågig kant och är figurnära. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.

Elsa Ljungqvist
Elsa Ljungqvist
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart spetskorsett Zara - Säljer den slutsålda Zara korsetten. Aldrig använd!💓
Glittrig beige korsettopp Emmabelin XS-S - Supersöt glittrig korsettopp från Emmabelin i beige mesh med paljetter. Toppen har tunna axelband, volangkant upptill och knytband framtill. Transparent och croppad modell som ger en trendig och feminin vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Brun halterneck topp med rosett zara - Helt ny aldrig använd skriv för mer bilder!!! Slutsåld och mycket populär!!!!
Svart spetsbody med push-up från H&M - Säljer min svarta body från HM som är helt slut på hemsidan, bodyn är aldrig använd och därav nytt skick💓💞storlek 75B
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.
Svart och silver glittrig korsett - Säljer en snygg korsett i svart med glittriga silverdetaljer och blommigt mönster. Toppen har formade kupor, justerbara axelband och markerade sömmar som ger en cool siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling och glam. Och parfeckt för nyår.
 Abercrombie & Fitch topp med knappar - Henley. Snygg vit långärmad topp från Abercrombie & Fitch med sju knappar framtill. Tröjan har ribbade muddar och ett broderat mörkblått älglogo på bröstet. Mjuk och tunn bomullskvalitet som är perfekt för lager-på-lager.