Emma🩵
Emma🩵
Gul topp med spetsdetaljer
Gul topp med spetsdetaljer - 89 Gul topp med spetsdetaljer - 90

Gul topp med spetsdetaljer

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: New Yorker
Färg: Gul
Skick: Bra skick

50 SEK

Beskrivning

Säljer en söt gul topp med fina spetsdetaljer från New Yorker/Amisu💛Den är bra skick utan defekter och är i storlek S🩵Bara att skriva om ni har frågor eller vill ha fler bilder

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara body  - Säljer en svart korsett-topp med snygg sweetheart-ringning och tight passform. Toppen är axelbandslös och har en croppad siluett som framhäver midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Beige fitted topp från Gina Tricot - Säljer en fitted topp från Gina Tricot i färgen chateau gray. Toppen har korta ärmar, rund halsringning och en croppad passform. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart topp - Svart långärmad ribbad topp från Gina Tricot💕