Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intimissimi bh - En helt ny intimissimi bh som alldeig är andvänd. Låda, och lappar finns kvar. Push up och storlek 80B. Denna finns ej längre kvar i sortimentet, och är väldigt unik.
Intimissimi bh -  intimissimi bh i en fin blå färg. Tror inte den säljs längre. Säljer en likadan i en mer turkos färg så kolla gärna in min profil. Pris går att diskuteras vid snabb affär!🩷
Intimissimi bh - Intimissimi bh i en fin mint/turkos färg. Säljer en likadan i en mer klarblå färg så kolla gärna om min profil🥰 pris går att diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi bh - Supersnygg mörkblå bh med transparent mesh och beige broderade blommor längs axelbanden och kuporna. Blusen har spetsdetaljer och ett elegant blommigt mönster. Använt få tal gånger, det syns att jag har använt den men inga täcken på slitning!
Intimissimi bh - Supersnygg mörkblå blus med vit spets och broderade blommor. Blusen har breda axelband och ärmlös design, perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Spetsdetaljerna ger en lyxig känsla och blommönstret gör den extra unik.
Intimissimi Bh  - Balconett bh från intimissimi som använts ett få tal gånger. Storlek: 80D. Skriv för frågor eller fler bilder.
Bh Intimissimi - Jättefin bh från intimissimi med lite push. Aldrig använd, lappen kvar. Storlek 75C
Intimissimi bh ljusblå - Säljer denna fina ljusblå Intimissimi bh. Inga defekter. Passar både B och C kupa. Skriv vid funderingar❤️
eau
eau
intimissimi bh
intimissimi bh - 0 intimissimi bh - 1

intimissimi bh

Storlek: 75C
Kategori: Toppar
Märke: Intimissimi
Färg: Blå
Skick: Bra skick

485 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkblå intimissimi push up bh, endast använt ett fåtal gånger. Det är storlek 75C

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Zara body  - Säljer en svart korsett-topp med snygg sweetheart-ringning och tight passform. Toppen är axelbandslös och har en croppad siluett som framhäver midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Beige fitted topp från Gina Tricot - Säljer en fitted topp från Gina Tricot i färgen chateau gray. Toppen har korta ärmar, rund halsringning och en croppad passform. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart topp - Svart långärmad ribbad topp från Gina Tricot💕